REGULAMIN AKTYWNEJ WYPOŻYCZALNI

 1. Czas wynajmu 4 dni , 3 dni (piątek-niedziela), pełny tydzień (poniedziałek-niedziela).
 2. Deklarujemy z góry czas wynajmu. 
 3. Po uzupełnieniu formularza na stronie fundacjaaktywna.pl i wykonaniu opłaty umawiamy się na odbiór sprzętu. 
 4. Kaucję należy opłacić w wysokości 300 zł na nr konta: 26 1140 2004 0000 3802 7911 1474 lub gotówką w momencie wynajmu. Kaucję zwracamy po oddaniu sprzętu w takiej formie i czystości w jakiej został od nas wynajęty. Wszelkie szkody i zabrudzenia pokrywamy z wpłaconej kaucji.
 5. Odbiór, zwrot domawiamy osobiście (telefonicznie bądź mailowo).
 6. Odbiór i przekazanie rzeczy wypożyczanych odbywa się przy jak najmniejszym kontakcie z Klientem. Prosimy o zaopatrzenie się w rękawiczki jednorazowe. 
 7. Po każdym wypożyczeniu odkażamy sprzęt.
 8. Produkt wypożyczenia należy używać zgodnie z jego przeznaczeniem.
 9. Przy deklarowanym terminie wypożyczenia sprzętu, nie zwracamy pieniędzy przy wcześniejszym zwrocie do wypożyczalni.
 10. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Aktywna mieszcząca się w Ełku przy ul. Wielkanocnej 12/21. Dane będą przetwarzane w celu realizacji umowy wypożyczenia oraz prawidłowego wykonania obowiązków rachunkowo podatkowych przez Fundację Aktywną. Dostęp do danych będą mieć nasi pracownicy oraz podmioty współpracujące z Fundacja Aktywną: obsługujące systemy informatyczne, w których przetwarzane są dane. Dane będą przechowywane przez sześć lat od końca roku, w którym sprzęt został wypożyczony.
  Osobie przysługuje prawo do: żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przeniesienia danych, wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych dotyczącej przetwarzania przez Fundację Aktywną.